Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Jmenuji se Martin Stejskal, vyučil jsem se klempířem v roce 1998 a od té doby jsem pracoval jako zaměstnanec po všemožných stavbách. Mnohdy se mi nelíbil přístup firem, jež mě zaměstnávali k zákazníkům. Byl jsem přesvědčen o tom, že bych dokázal svou práci odvést lépe, než mi bylo umožňováno. Vždy jsem chtěl být na práci odvedenou vlastníma rukama hrdý. V roce 2004 má trpělivost došla limitu a rozhodl jsem se s kamarádem klempířem založil firmu Stejskal-Slánský kde jsme figurovali jako fyzické osoby.

V této době převažovala ze stavební činnosti především výstavba a rekonstrukce šikmých střešních plášťů. To vycházelo z našich zkušeností a vzdělání. Postupným a pozvolným budováním firmy, získáváním zkušeností a neustálým doplňováním vzdělání jsme s časem přidávali další a další stavební činnosti.

Konečně v roce 2017 jsme došli jistoty v komplexnosti našich zkušeností a naší praxe a založili jsme jednotící firmu Stejskal Slánský s.r.o. v níž jsme ji byli schopni realizovat větší a náročnější zakázky. Zároveň jsme si udrželi schopnost osobně vybírat zaměstnance a každodenně v rámci osobního vedení jakožto předáků dohlížet nad přístupem každého zaměstnance. Realizovali jsme kompletní výstavby rodinných domů a celkové rekonstrukce domů. V obecních a státních zakázkách jsme realizovali složité rekonstrukce střešních plášťů kostelů a jiných starých budov.

Postupem času jsme začali realizovat stále více a stále komplexnějších zakázek, což nakonec v roce 2022 vyústilo v rozdělení firmy. Tak jsem založil firmu Stejskal Stavby s.r.o. a plně se vrhl do realizací kompletních stavebních prací. Od samého začátku je pro mou firmu důležitý celkový přístup k realizaci díla a ke klientovi. Stále dbám na funkční a dokonalé řemeslné zpracování provedených prací a kontroluji své zaměstnance a jimi odváděnou práci.

Také proto se snažím držet velikost firmy nepřesahující 20 zaměstnanců. S každým zaměstnancem mám osobní vztah a vím komu co svěřit, aby byl výsledek co nejdokonalejší. Trvám na tom, být schopen kontrolovat všechny práce a tím držet kvalitu našich prací na nejvyšší úrovni. Ke všem realizacím se vždy snažíme přistupovat osobně, individuálně a s maximální pečlivostí.